
Акумуляторна мініпила Procraft PKA35 (1АКБ 4Ah і ЗП)
2 880 ₴
- В наявності
- Код: PKA35
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число обертів холостого ходу
5400 об./хв
-
Вага
Вся комплектація — 3.3 кг
-
Номінальна напруга
20 В
-
Довжина шини
6" (152 мм)
-
Швидкість ланцюга без навантаження
8 м/с
-
Крок ланцюга
1/4 ''
-
Клас захисту
III
-
Рівень звукового тиску
LpA = 80 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 85 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
2,1 м/с2; K = ± 1.5 м/с2
-
Рівень захисту
IPX0
-
Двигун
Безщітковий
-
Натягування ланцюга
Без ключова
-
Мастило ланцюга
Автоматична
-
Ширина хвостовика ланцюга
1,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 152 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 5400 об/хв |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована), Ручна |
| Ліхтарик | Ні |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Захист від перевантаження, Автоматичне змащування ланцюга , Блокування кнопки увімкнення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



