
Шурупокрут Procraft PA20Li (з 1 АКБ 2Ач та ЗП)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: PA20Li
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число обертів холостого ходу
0 - 450 / 1500 об./хв
-
Діаметр патрона
10 мм
-
Тип патрона
Металевий
-
Вага
Уся комплектація — 2 кг
-
Максимальний крутний момент
50 Нм
-
Плавний пуск
Є
-
Тип двигуна
Безщітковий
-
Рівень звукового тиску
LpA = 76 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 73 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
2,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2
-
Рівень захисту
IP20
-
Діаметр свердління: дерево/метал/цегла
28 / 10 / - мм
-
Ступінь крутного моменту
21 + 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 3 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴









