Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 170 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴







