-
Напруга
220-240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
650 Вт
-
Вага
66 кг
-
Клас захисту
II
-
Категорія захисту
IP44D
-
Швидкість барабана
29 об/хв
-
Кільцева шестерня
Чавун
-
Діаметр барабана
630 мм
-
Устілка барабана
390 мм
-
Висота барабана
630 мм
-
Товщина барабана
1,2 / 1,8 мм
-
Тип передавання
Ремінної
-
Об'єм барабана
160 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Примусовий |
| Об'єм бака бетономішалки | 160 л |
| Діаметр отвору барабана | 390 мм |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 850 ₴










