-
Напруга
220-240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
550 Вт
-
Вага
45 кг
-
Клас захисту
II
-
Категорія захисту
IP44D
-
Швидкість барабана
29 об/хв
-
Кільцева шестерня
Чавун
-
Діаметр барабана
570 мм
-
Устілка барабана
375 мм
-
Висота барабана
610 мм
-
Товщина барабана
1,2 / 1,8 мм
-
Тип передавання
Ремінної
-
Об'єм барабана
140 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Примусовий |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Діаметр отвору барабана | 375 мм |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴










