-
Число обертів холостого ходу
8100 об./хв
-
Вага
Уся комплектація — 3,8 кг
-
Розташування двигуна
Нижнє
-
Кут нахилу
Голови: 0 - 90° (6 положень) Ручки: 0 - 180° (12 положень)
-
Тип штанги
Телескопічна
-
Тип двигуна
Безщітковий
-
Посадковий діаметр
М5
-
Клас захисту
III
-
Рівень звукового тиску
LpA = 77 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 89 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
7.0 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
-
Рівень захисту
IP20
-
Напруга акумулятора
20 В
-
Довжина штанги коси
39 - 104.3 см
-
Максимальна ширина косіння
30 см
-
Діаметр штанги
25 мм
-
Діаметр коліс
65 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8100 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴












