
Акумуляторна газонокосарка Procraft PLM21 (2 АКБ 4А/г та ЗП)
9 400 ₴
- В наявності
- Код: PLM21
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число обертів холостого ходу
-
3200 об./хв
-
Вага
Вся комплектація — 12.4 кг
-
Номінальна напруга
2 х 20 В
-
Об'єм травозбірника
40 л
-
Висота скошування
5 рівнів: від 25 до 75 мм
-
Ширина скошуваної зони
380 мм
-
Клас захисту
III
-
Рівень звукового тиску
LpA = 82,2 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 96 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
2,025 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
-
Рівень захисту
IP20
-
Підтримка обертів
Є
-
Двигун
Безщітковий
-
Діаметр передніх коліс
152 мм
-
Діаметр задніх коліс
203 мм
-
Функція мульчування
Є
-
Адаптивний режим
Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴



