
Зарядний пристрій Procraft industrial C20/6.5
1 300 ₴
- В наявності
- Код: C20/6.5
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Довжина мережевого кабелю
1,8 м
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Напруга заряджання
20 В
-
Сила тока
6,5 А
-
Тип акумуляторів
Li-ion
-
Переріз проводу
2 х 0.5 мм2
-
Додаткове охолодження
кулер
-
Споживана потужність
135 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Напруга заряджання | 20 В |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ручка для перенесення | Немає |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт |
| Напруга мережі живлення | 220 В |
| Номінальна потужність | 135 Вт |
| Колір | Чорний |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Ток заряда | 6.5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








