
Електроди зварювальні Procraft AHO36 1кг 2 мм
190 ₴
- В наявності
- Код: AHO36 1кг
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вага
1 кг
-
Сила тока
80-140 А
-
Діаметр
2 мм
-
Довжина:
250 мм
-
Покриття
Рутилово-целюлозне
-
Предел текучести
≥ 420 МПа
-
Зварювальний струм
DC +(-), AС
-
Тимчасовий опір
500-640 МПа
-
Порівняно подовження
≥ 20%
-
Ударна в'язкість за 0 °C
≥ 47 Дж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Prokraft |
| Діаметр електрода | 2 мм |
| Довжина електрода | 250 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 80 А |
| Вага упаковки | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


