
Осушувач повітря промисловий Procraft DH80
35 700 ₴
- В наявності
- Код: DH-80L
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Рівень шуму
58 dB
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Вага
43 кг
-
Робоча температура
5 ~ 35 °C
-
Категорія захисту
IP22
-
Рівень захисту
І
-
Хладагент
R290 (200г)
-
Номінальна потужність (Вт)/Ток (А)
1300 / 5.7 (30℃, RH80%), 950 / 4.7 (27℃, RH60%)
-
Ефективність видалення вологи (л/год)
70 / 24 (30℃, RH80%), 40 / 24 (27℃, RH60%)
-
Витрата повітря (м3/год)
400
-
Максимальний тиск всмоктування (МРа)
1.0
-
Максимальний тиск нагнітання (МРа)
2.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип осушувача | Конденсационный |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 700 ₴










