
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: PKA45
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число оборотов холостого хода
4600 об/мин
-
Вес
Вся комплектация – 1.9 кг
-
Номинальное напряжение
20 В
-
Длина шины
6", 8" (152 мм/203 мм)
-
Скорость цепи без нагрузки
6 м/с
-
Шаг цепи
1/4 ''
-
Класс защиты
III
-
Уровень звукового давления
LpA = 80 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Уровень звуковой мощности
LwA = 90 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Уровень вибрации м/с2
4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2
-
Двигатель
Бесщеточный
-
Натяжка цепи
Без ключевая
-
Смазка цепи
Автоматическая
-
Ширина хвостовика цепи
1,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






