
Мотоблок бензиновий Procraft PT900/3
20 500 ₴
- В наявності
- Код: PT900/3
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Потужність
4200 Вт
-
Число обертів холостого ходу
3600 об./хв
-
Вага
Вся комплектація — 93.3 кг
-
Тип двигуна
ВП, одноциліндровий, 4х-тактний, OHV
-
Робочий об'єм двигуна
212 см3
-
Об'єм оливного бака
0,6 л
-
Габаритні розміри
840*860*390 мм
-
Рівень звукового тиску
LpA = 103 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 114 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
12,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2
-
Швидкість руху
4,2 км/год
-
Глибина оброблення
150 мм
-
Ширина оброблення
900 мм
-
Система запуску
Ручний
-
Тип трансмісії
0, 1, 2, 3, -1
-
Колеса
400-8
-
Діаметр ножів
350 мм
-
Діаметр монтажного отвору
23 мм
-
Рекомендована моторна олива
SAE 10W-30
-
Тип бензину — рекомендоване/допустиме
92 / 95
-
Свічка запалювання
LG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Муфта |
| В комплекте оборудования | Грунтозацепи |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 500 ₴



