
Скарифікатор електричний Procraft PSC380
6 350 ₴
- В наявності
- Код: PSC380
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
1800 Вт
-
Число обертів холостого ходу
3500 об./хв
-
Вага
12.5 кг
-
Клас захисту
II
-
Ступінь захисту
IPX4
-
Рівень звукового тиску
LpA = 84,5 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
-
Вібрація
4,246 м/с2
-
Ширина схоплення
380 мм
-
Місткість збірного кошика
45 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Скарифікатор |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Ширина обробки | 380 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 3 |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 350 ₴











