
Газонокосарка колекторна (мережева) Procraft NM2100
6 180 ₴
- В наявності
- Код: NM2100
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Напруга
220 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
1400 Вт
-
Число обертів холостого ходу
3000 об/хв
-
Вага
14 кг
-
Об'єм травозбірника
50 л
-
Регулювання висоти ручки
Да
-
Висота скошування
5 рівнів: 20-65 мм
-
Рівень звукового тиску
LpA = 78,5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 89,2 дБ (А), К = ± 1,87 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
3,12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Двигун
Асинхронний
-
Максимальна ширина косіння
380 мм
-
Розмір переднього колеса
152 мм
-
Розмір заднього колеса
178 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Особливості | З ручкою-телескоп, Регулювання висоти зрізу |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 180 ₴








