
Акумуляторний тример Procraft ATA40B (1АКБ 4Ah і ЗП) велосипедна ручка
5 300 ₴
- В наявності
- Код: ATA40B
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
обертів холостого ходу
0-4500/5500 об/хв
-
Вага
Вся комплектація — 7.3 кг
-
Плавний пуск
Немає
-
Тип штанги
Цілісна
-
Клас захисту
II
-
Рівень звукового тиску
LpA = 85 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 96 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
-
Рівень захисту
IP20
-
Напруга акумулятора
40 В
-
Діаметр труби
26 мм
-
Діаметр різу
420 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Нерозбірна |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴











