
Акумуляторний тример Procraft PTA25BL (1АКБ 3Ah та ЗП)
2 500 ₴
- В наявності
- Код: PTA25BL
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число обертів холостого ходу
5000 об/хв
-
Вага
Уся комплектація — 4,7 кг
-
Розташування двигуна
Нижнє
-
Тип штанги
Телескопічна
-
Рівень звукового тиску
LpA = 83 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 90 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Категорія захисту
II
-
Рівень вібрації м/с2
2 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
-
Рівень захисту
IPX0
-
Діаметр різу
230 мм
-
Довжина штанги коси
50 - 83 см
-
Двигун
Безщітковий
-
Діаметр штанги
25 мм
-
Діаметр коліс
120 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 230 мм |
| Максимальна ширина скошування | 230 мм |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











