
Акумуляторна коса Procraft PTA25 (2АКБ 1,5 Ah і ЗП)
1 800 ₴
- В наявності
- Код: PTA25
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число обертів холостого ходу
9000 об/хв
-
Вага
Вся комплектація — 3,9 кг
-
Розташування двигуна
Нижнє
-
Тип штанги
Телескопічна
-
Рівень звукового тиску
LpA = 75 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 82 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Категорія захисту
II
-
Рівень вібрації м/с2
2 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
-
Рівень захисту
IPX0
-
Діаметр різу
150 мм
-
Довжина штанги коси
67 - 93 см
-
Двигун
Щітковий
-
Діаметр штанги
22 мм
-
Діаметр коліс
120 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 150 мм |
| Ширина скошування ліски | 150 мм |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴











