
Акумуляторний вібратор для бетону Procraft CV20 (з булавою 1,5 м) (без акб і зп)
3 700 ₴
- В наявності
- Код: CV20
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Число обертів холостого ходу
4000 об./хв
-
Вага
Уся комплектація — 5,5 кг
-
Номінальна напруга
20 В
-
Клас захисту
II
-
Рівень звукового тиску
LpA = 92 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 103 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
10,79 м/с2, К = ± 1,5 м / с2
-
Рівень захисту
IPX0
-
Двигун
Безщітковий
-
Кнопка
Фіксатор
-
Діаметр булави
35 мм
-
Довжина булави
1,5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Довжина гнучкого валу | 1.5 м |
| Напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴



