
Акумуляторний фарбопульт і повітродувка Procraft PSE22 (без акб і зу)
1 950 ₴
- В наявності
- Код: PSE22
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Вага
Вся комплектація - 1.2 кг
-
Місткість резервуара
1200 мл
-
Клас захисту
III
-
Робочий тиск
19.5 кПа
-
Рівень звукового тиску
LpA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 87 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
В'язкість фарби
100 DIN
-
Номінальна потужність
150 Вт
-
Рівень вібрації м/с2
4,178; K = ±1,5
-
Рівень захисту
IP20
-
Напруга акумулятора
20 В
-
Двигун
Безщітковий
-
Діаметр сопла
0.6, 1.0, 1.5, 2.0 мм
-
Відстань розпилення
50 - 300 мм
-
Ширина розпилення (мм)
100 - 300
-
Швидкість обертання турбіни на холостому ходу (хв)
80000
-
Додаткова функція
Повітропроникна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1.2 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 70 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



