
Мийка високого тиску Procraft CW1.8/140
6 000 ₴
- В наявності
- Код: CW1.8/140
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Довжина шланга
6 м
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
1800 Вт
-
Тип двигуна
Щітковий
-
Максимальний тиск
140 бар
-
Клас захисту
II
-
Робочий тиск
100 бар
-
Рівень звукового тиску
LpA = 75,7 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 89 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м/с2
<2,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2
-
Довжина кабелю
5 м
-
Рівень захисту
IPX5
-
Максимальна продуктивність
7 л/хв
-
Продуктивність
6 л/хв
-
Тип розпилювача
вбудована в пістолет
-
Температура води (°C)
от 0 до 40
-
Тип шланга високого тиску
Стандартний
-
Об'єм піногенератора (мл)
600
-
Насадка TURBO
Є
-
Фільтр грубого очищення води
QC02
-
Котушка для шланга
Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Силумін |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Можливість забору води з ємкості, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 6 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴



