
Інверторний зварювальний апарат Procraft industrial RWI300 2026
3 000 ₴
- В наявності
- Код: RWI300
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Коефіцієнт потужності
0,9
-
ККД
85%
-
Напруга холостого ходу
65 В
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Вага
Вся комплектація — 5 кг
-
Мінімальний зварювальний струм
20 А
-
Максимальний зварювальний струм
140 A
-
Діаметр застосовуваних електродів
1.6 - 4.0 мм
-
Режим роботи
MMA, TIG lift
-
Охолодження
Примусове повітряне
-
Клас захисту
I
-
Робоча температура
-10° до 40°
-
Потужність споживана, кВт
4,5
-
Клас ізоляції
H
-
Довжина кабелю затискача на масу
2.2 м, переріз — 14 мм2
-
Довжина кабелю тримача електродів
2.9 м, переріз — 14 мм2
-
Довжина кабелю
1.9 м, переріз — 3х1.5 мм2
-
Рівень захисту
IP21S
-
Максимальна вологість повітря
90%
-
Режим VRD
Є
-
Напруга на дузі (В)
20,8 - 25.6
-
Максимальний споживаний струм (А)
22.5
-
Тривалість увімкнення на максимальному струмі за 40 °C
30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 120 А |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴











