
Обприскувач акумуляторний Procraft AS16
1 500 ₴
- В наявності
- Код: AS16
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Довжина шланга
125 см
-
Вага
4.9 кг уся комплектація
-
Клас захисту
III
-
Максимальний робочий об'єм
16 л
-
Робочий тиск
1.5 — 5 Атм
-
Допустима робоча температура
от 0 до +40 °C
-
Брандсборт
Сталевий, збірний, 44-78 см
-
Тип батареї
Свинцево-кислотний
-
Напруга акумулятора
12 В
-
Ємність акумулятора
8 А·год
-
Час роботи від акумулятора
приблизно 8 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 78 см |
| Довжина шланга | 125 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










