
Бензиновий тример FELLER GT4600 (2 ножі, волосінь)
3 200 ₴
- В наявності
- Код: FELLER GT4600
Бензокоса FELLER GT4600 — чудовий інструмент, стане надійним помічником у боротьбі з чагарниками, високою травою і молодими пагонами дерев.
Ця модель обладнана високопродуктивним двотактним двигуном потужністю 4600 Вт, функцією "Easy Start" і захистом від заклинювання та перегрівання. Поршень у бензокоса має хромоване покриття і два компресійні кільця, такі параметри поршня збільшують термін експлуатації інструмента. Редуктор мотокоси посилений, витримає тривале навантаження і великі оберти.
Ефективна антивібраційна система забезпечує максимальний комфорт під час роботи. Бензокоса FELLER GT4600 має зручну велосипедну ручку, на якій розміщені засоби керування косою. Ремінь ранцевого типу розподілить масу коси, чим полегшить тривалу роботу.
Особливості:
- Ножи "Swissnox"
- Хромований циліндр
- Посилений кований вал
- Посилена система стартера
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Повністю металевий редуктор
- Високообертовий карбюратор "Walbro" (Японія)
- Потужний двотактний двигун номіналом 4600 Вт
- Захист від випадкового ввімкнення, заклинювання і перегрівання
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний
Тип охолодження — повітряне
Об'єм двигуна — 43 см3
Потужність двигуна — 4,6 кВт/6,2 к.с.
Максимальна кількість обертів — 8000-10000 об./хв
Об'єм паливного бака ― 1,2 л
Комплектація
Бензокоса FELLER GT4600
3-лопактний ніж 1 шт.
40-ка зубчаста фреза з переможевою напайкою 1 шт.
Котушка з волосінню 1 шт.
Мірний бачок для змішування бензину з олією, лійка
Набір ключів
Ремінь на два плеча
Картонне паковання
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FELLER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.6 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Ні |
| Особливості | Плечовий ремінь |
- Ціна: 3 200 ₴










