
Шліфмашина акумуляторна кутова безщіткова MS 20AGB 20В Ø125мм, без АКБ, без ЗП APRO
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 895104
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895104 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Рівень шуму | Lpa 86.2 дБ(А) Lwa 97,2 дБ(А) |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 1,6 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Кількість об. хол. ходу | 7500 об/хв |
| Вібраційне навантаження | 5,598 м/с 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴






