
Шурупокрут безщітковий MS 20DB 20 В, без АКБ, без ЗП APRO
950 ₴
- В наявності
- Код: 895039
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 895039 |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Рівень шуму | Lpa 81 дБ(А) Lwa 92 дБ(А) |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 1 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Кількість об. хол. ходу | 0-400/0-1400 об/хв |
| Ступінь крутного моменту | 21+1 |
| Вібраційне навантаження | 2,4 м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 2 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










