| Артикул | 895646 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина шини | 6" (15 см) |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 1,2 |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Швидкість ланцюга | 6 м/с |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 15 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Ліхтарик | Так |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Особливості | Бічне натягування ланцюга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







