
Насос вібраційний VP280 верх. забор, 280Вт, 18 л/хв, кабель 10м APRO
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 899600
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | 899601 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Кількість клапанів | 1 |
| Клас захисту | ІІ |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Номінальна напруга | 230 В +-10% / 50Гц |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Вага, кг | 3,23 |
| Макс. потужність | 280 Вт |
| Додаткові опції | Термозахист |
| Тип забору води | Нижній |
| Максимальна висота підйому води, м | 72 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 18 |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Сумісний зі шлангом | 1/2" |
| Максимальний тиск води, бар | 8 |
| Діаметр насосу, мм | 100 |
| Мінімальний діаметр свердловини, мм | 105 |
| Максимальна глибина занурення у воду, м | 7 |
| Температура води | +4 - +35 С |
| Максимальний розмір часточок, мм | 1 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | APRO |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 72 м |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 1 мм |
| Вага | 3.23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴










