| Артикул | 899126 |
| Об'єм двигуна | 52 см.куб. |
| Тип двигуна | 2-х тактний з повітряним охолодженням |
| Об'єм паливного баку, л | 1,2 л |
| Швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Діаметр скошув. ліскою | 420мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Вібраційне навантаження | 7,5 м/с 2 |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Карбюратор з праймером | так |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Витрата пального | 1,2 л/год |
| Легкий старт | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Особливості | Плечовий ремінь, Плавний пуск |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴







