-
Довжина мережевого кабелю
4,5 м
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
800 Вт
-
Число обертів холостого ходу
1000-2100 об./хв
-
Вага
Уся комплектація — 6,8 кг
-
Регулювання обертів
Є
-
Наявність підсвічування
Є
-
Діаметр шліфувального паперу
225 мм
-
Діаметр шліфувального диска
225 мм
-
Шланг
2 м
-
Клас захисту
II
-
Діаметр вакуумної трубки
38 мм
-
Рівень звукового тиску
LpA = 90 дБ(А), К = ± 3 дБ(А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 98 дБ(А), К = ± 3 дБ(А)
-
Рівень вібрації м/с2
7,98 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
-
Рівень захисту
IP20
-
Турбіна для збирання пилу
Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴



