-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
2000 Вт
-
Число обертів холостого ходу
3800 об./хв
-
Вага
Уся комплектація — 25.5 кг
-
Плавний пуск
Немає
-
Глибина пропилювання
105 мм
-
Посадковий діаметр
30 мм
-
Розмір диска
305 мм
-
Кількість зубців
40 шт.
-
Клас захисту
II
-
Клас лазера
2
-
Тип лазера
650 нм
-
Рівень звукового тиску
LpA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 110 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Вібрація
2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Категорія захисту
IP20
-
Максимальне різання
0° х 0° — 105х330 мм; 0° х 45° — 105х230 мм; 45° х 0° — 60х330 мм; 45° х 45° - 33x330 мм, вліво: 45° -45° - 60 х 230; вправо: 45° -45° - 60 х 230.
-
Захист від випадкового увімкнення
Немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 330 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 750 ₴



