
Акумуляторна батарея Procraft industrial Battery20/4 (20В, 4Аг)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: Battery20/4 4 Ач
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Вага | 0,675 кг |
| Тип батареї | Високострумова |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Індикатор заряду батареї | Є |
| Захист від перегріву | Є |
| Захист від перерозряду | Є |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Захист від перезаряду | Є |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | Li-Ion |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 20 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴



