-
Число обертів холостого ходу
0 - 4200 об./хв
-
Вага
Уся комплектація — 11.8
-
Номінальна напруга
20 В
-
Плавний пуск
Є
-
Регулювання обертів
Немає
-
Діаметр диска
210х30х1.2 мм
-
Наявність підсвічування
Є
-
Кількість зубців
24Т
-
Клас захисту
III
-
Клас лазера
2
-
Тип лазера
650 нм
-
Захист від перевантаження
Є
-
Рівень звукового тиску
LpA = 88 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 98 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень захисту
IP20
-
Максимальне різання
0° х 0° - 60х310 мм; 0° х 45° - 32х310 мм; 45° х 0° — 210x60 мм; 45° х 45° - 210x32 мм;
-
Двигун
Щітковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 310 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴



