-
Число обертів холостого ходу
38000 об/хв
-
Вага
Уся комплектація — 1,4 кг
-
Потік повітря
100 - 200 л/хв
-
Місткість резервуара
1000 мл
-
Рівень звукового тиску
LpA = 77,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 88,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
В'язкість фарби
100 DIN
-
Категорія захисту
IPX0
-
Номінальна потужність
210 Вт
-
Рівень вібрації м/с2
0,609; K = ±1,5
-
Максимальна потужність
800 Вт
-
Напруга акумулятора
20 В
-
Двигун
Щітковий
-
Ширина
200 - 300 мм
-
Діаметр сопла
1.5 / 2.0 / 2.5 мм
-
Расход краски
380 мл/хв
-
Відстань розпилення
200 - 250 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 0.38 літр/хв |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 38 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Регулювання форми розпилення | Круглий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴



