-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота тока
50 Гц
-
Потужність
1500 Вт
-
Число обертів холостого ходу
4900 об./хв
-
Вага
Уся комплектація — 7,9 кг
-
Плавний пуск
Немає
-
Кут нахилу
45°
-
Глибина пропилювання
60 мм
-
Посадковий діаметр
30 мм
-
Розмір диска
210 мм
-
Кількість зубців
24 мм
-
Клас захисту
II
-
Клас лазера
2
-
Тип лазера
650 нм
-
Рівень звукового тиску
LpA = 91,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 104,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Вібрація
2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Категорія захисту
IP20
-
Максимальне різання
0° х 0° - 120х60 мм; 0° х 45° - 83х60 мм; 45° х 0° — 120х35 мм; 45° х 45° - 83x35 мм.
-
Захист від випадкового увімкнення
Немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4900 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴



