
Головка глибока 16мм 1/2" 6гр. Rock FORCE
90 ₴
- В наявності
- Код: RF-5457716
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлена з хромо-ванадієвої сталі (Cr-V), де хром забезпечує стійкість сталі до корозії, окиснення, абразиї та забезпечує високий ступінь зносостійкості.
Головка торцева встановлюється на воротки та тріскачки. Вона використовується для закручування та відкручування нарізних з'єднань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 16 мм |
| Розмір min | 16 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


