
Головка ударна 32мм 1" 6 гр. Rock FORCE
460 ₴
- В наявності
- Код: RF-48532
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Міцність і довговічність — головка виготовлена з високоякісної хромомолібденової сталі.
- Зносостійкість — робоча частина загартована, тому головка витримує інтенсивне використання.
- Антикорозійний захист — матове фосфатне покриття оберігає головку від впливу вологи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 32 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


