
Тріскачка реверсивна з накаткою 3/4"L-510 мм (24зуб) Forsage
1 600 ₴
- В наявності
- Код: F-8026500
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тріскачка реверсивна з накаткою 3/4 "L-500 мм (24зуб) Forsage F-8026510 (8026500)
Технічні характеристики:
- Довжина [мм]: 500
- Розмір [дюйм]: 3/4"
- Кількість зубів: 24
- Вага: 2.5 кг
Тріскачка Forsage створена для інтенсивної роботи в найскладніших умовах майстерні, у брудному середовищі та під час контакту з розчинниками, дуже часто трапляється в наборах.
Храповий механізм тріскачки ґрунтується на 24-зубчастому режимі, що забезпечує надзвичайну точність під час затягування/відкручування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 3/4" |
| Довжина інструменту | 510 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴


