-
Напруга
220 В
-
Потужність
2000 Вт
-
Число оборотів холостого ходу
8,000-23,000 об/хв
-
Вага
5,5 Кг
-
Діаметр цанги
8/12 мм
-
Глибина фрезерування
0-50 мм
-
Клас захисту
II
-
Рівень звукового тиску
LpA = 92,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
-
Рівень вібрації м / с2
Права ручка – 4,297м/с2, Ліва – 3,184м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Рівень захисту
IPX0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Металевий кейс | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴







