-
Напруга
380 В
-
Частота струму
50 Гц
-
Число оборотів холостого ходу
1400 об/хв
-
Вага
89 кг
-
Клас захисту
IP54
-
Клас ізоляції
I
-
Розмір
1260 х 700 х 1220 мм
-
Двигун
400 3~ В
-
Пильний диск HW
700/30/4.2/Z42 мм
-
Дерево мін./макс., см
бл. 3/24
-
Довжина хв./макс. см
25/100
-
Продуктивність S1
4000 Вт
-
Продуктивність P1/ Режим роботи
4500 Вт / S6 20%
-
Запобіжник
16 А повільний
-
Продуктивність P1/ Режим роботи, Вт
4200 Вт / S6 40%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Напруга живлення | 380 В |
| Потужність | 4 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1400 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 89 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 750 ₴











