-
Функції
Строгальний верстат | Дискова пила
-
Напруга
220 - 240 В
-
Частота струму
50 Гц
-
Потужність
1500 Вт
-
Діаметр диска
254 мм
-
Максимальна ширина стругання в один прохід
154 мм
-
Максимальна глибина різу
98 мм
-
Глибина стругання
0 ~ 3 мм
-
Клас захисту
IP20(II)
-
Кількість лез
2 шт
-
Швидкість ножового вала
13500 об/хв
-
Швидкість пильного диска
4300 об/хв
-
Робочий стіл строгального
580х155 мм
-
Кут огорожі
90° ~ 135°
-
Пильний робочий стіл
580х220 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Діаметр диска | 254 мм |
| Кількість обертів диска | 4300 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 98 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 580 мм |
| Ширина столу | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴



