
Насадка торцева магнітна 12х65мм Alloid
30 ₴
- В наявності
- Код: MS-6512
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за шт.
Насадка торцева магнітна Alloid 12×65 мм – це надійний інструмент для роботи з шуруповертами та гайковертами, що забезпечує швидкий і зручний монтаж кріплення. Завдяки потужному магніту надійно фіксує гайки та шурупи, запобігаючи їх випаданню. Виготовлена з міцної інструментальної сталі S2, що гарантує довговічність і стійкість до навантажень.
Характеристики:
- Розмір: 10 мм
- Довжина: 65 мм
- Тип хвостовика: 1/4" (шестигранний)
- Матеріал: сталь S2
- Магнітний тримач: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 12 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



