-
Число оборотів холостого ходу
7500 об/хв
-
Вага
Вся комплектація - 5,5 кг
-
Плавний пуск
Є
-
Швидкість ланцюга без навантаження
12 м/с
-
Крок ланцюга
3/8"Lp
-
Тип двигуна
Безщітковий
-
Охолодження
Повітряне
-
Об'єм масляного бака
110 мл
-
Клас захисту
III
-
Рівень звукового тиску
LpA = 83,87 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Рівень звукової потужності
LwA = 103,87 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
-
Кількість ланок
56 зв
-
Рівень вібрації м / с2
2,188 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
-
Рівень захисту
IPX0
-
Напруга акумулятора
2 х 20 В
-
Автоматична змащення ланцюга
Є
-
Аварійне гальмо
Є
-
Натяжка ланцюга
Безключова
-
Ширина хвостовика ланцюга
1.3 мм
-
Робоча довжина шини
40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Prokraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Кількість обертів | 7500 об/хв |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴



