
Диск відрізний по металу 230х1.6х22.2 мм (10шт. в пачці) APRO
656 ₴
- В наявності
- Код: 829011
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код: 050795; Довжина: 230; Ширина: 230; Висота: 2; Упаковка: 100; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 0.0178; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Диск відрізний по металу 230х1.6х22.22 мм (10шт. в пач, )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴


