
Диск відрізний по металу в кейсі 125х1.0х22.2 мм (10 шт в кейсі, ціна за кейс) APRO
230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 829081
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск відрізний по металу в кейсі 125х1.0х22.2 мм (10 шт в кейсі, ціна за кейс) APRO;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


