
Диск відрізний по бетону Кераміка Екстра 230х2.0х22.22 мм 22-24% APRO
874 ₴
- В наявності
- Код: 830057
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по бетону Кераміка Екстра 230х2.0х22.22 мм 22-24% APRO;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Штучний камінь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874 ₴


