
Диск відрізний по металу ПРОФІ 125х1.2 мм (зелений) в кейсі (10 шт в кейсі, ціна за кейс) APRO
276 ₴
- В наявності
- Код: 829084
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу ПРОФІ 125х1.2 мм (зелений) в кейсі (10 шт в кейсі, ціна за кейс) APRO;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴


