Диск відрізний по нержавіючій сталі (INOX) 230х2.5х22.2 мм (5 шт. в пачці) APRO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив, Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


