
Диск відрізний по бетону 125х2.4х22.22мм (16-18%) Турбо APRO
115 ₴
- В наявності
- Код: 830071
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по бетону 125х2.4х22.22мм (16-18%) Турбо APRO;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Плитка, Кераміка, Цегла, Гіпс, Керамічна плитка, Залізобетон, Тротуарна плитка, Ракушняк, Армований бетон, Асфальт, Штучний камінь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴


