
Диск відрізний по нержавіючій сталі (INOX) 125х1.2х22.2 мм (10 шт. в пачці) APRO
240 ₴
- В наявності
- Код: 829033
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по нержавіючій сталі (INOX) 125х1.2х22.2 мм (10 шт. в пачці) APRO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Сталь, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Абразив, Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


