
Диск відрізний по нержавіючій сталі (INOX) 180х2.0х22.2 мм (5 шт. в пачці) APRO
288 ₴
- В наявності
- Код: 829039
+380 (97) 361-56-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Код: 081260; Довжина: 190; Ширина: 190; Висота: 3; Упаковка: 100; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 0.11; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Диск відрізний по нержавіючій сталі (INOX) 180х2.0х22.2 мм (5 шт. в пач,) APRO;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Алюміній, Сталь, Латунь, Пластик, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴


